Будівельна компанія «Cпеціалізоване управління-39»

Вітаємо Вас на нашому сайті!


В квітні 2016 на базі ДП «СУ-39» ВАТ «ЦСК» було створено Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна Компанія «Спеціалізоване управління-39».

      Головним завданням, яке ставить перед собою Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Cпеціалізоване управління-39», є спорудження об'єктів промислового та цивільного призначення у відповідності до  будівельних та архітектурних норм із застосуванням сучасних технологій і  матеріалів.

      ТОВ «БК» СУ-39» має досвід ведення генпідрядного будівництва об'єктів різного призначення та виконує власними силами наступні види робіт:

      земляні  роботи; влаштування: фундаментів, інженерних мереж, промислових та  технічних підлог; роботи на висоті та верхолазні; монтаж:металевих та залізобетонних конструкцій, резервуарів, веж, технологічного обладнання, стінового та покрівельного огородження із профлиста та сендвіч-панелей; виготовлення металевих конструкцій; капітальний ремонт та реконструкцію об'єктів різного призначення.

Будівельна компанія має чималий парк автотранспортних засобів (самоскиди, бортові автомобілі, екскаватори, навантажувачі, інше) та вантажопідіймальні будівельні крани (гусеничні та автомобільні – вантажопідіймальністю від 16 до 100 тон). Отже, поле діяльності товариства досить широке.

Головне правило будівельної компанії, якого дотримуємося передусім - це виконання робіт на високому професійному рівні  з  відмінною  якістю.

Спеціалісти товариства постійно впроваджують нові європейські та світові технології в будівництво та швидко і якісно реагують на вимоги замовників в досягненні – ціни, якості та швидкості. Результат говорить сам за себе: добра слава про наше товариство «БК» СУ-39» шириться по всій Україні та за її межами.

В складі управління функціонують:

Апарат управління; виробничо-технічний відділ; дільниця по виготовленню металевих конструкцій; виробнича дільниця; відділ головного механіка; відділ матеріально-технічного постачання; відділ охорони праці; відділ кадрів.

Товариство має відповідні ліцензії та дозволи для виконання спеціальних робіт.

Наші об'єкти