Історичні відомості

Спеціалізоване управління №39 "Стальконструкція" Мінмонтажспецбуду УРСР було утворене 19 січня 1965 року в місті Черкаси як базове спеціалізоване управління для виконання робіт з монтажу металевих та збірних залізобетонних конструкцій для потужностей Рівненського заводу мінеральних добрив «Азот».

Невдовзі після створення управління було переведене в місто Рівне. У1994 році підприємство корпоратизоване в Рівненське СУ-39 Відкритого акціонерного товариства "Центрстальконструкція", а у 2000 році шляхом реорганізації перетворено в Дочірнє підприємство Рівненське СУ-39 ВАТ "Центрстальконструкція". З 1965 по 2016 роки начальниками управління в різні періоди були: Том Миколайович Шорко, Іван Іванович Удовенко, Михайло Купріянович Федорченко, Петро Васильович Соворенков та Михайло Григорович Грабовий, який очолював управління більше ЗО років, Микола Дем'янович Лютий, Віктор Леонтійович Бондарчук.

В квітні 2016 на базі ДП «СУ-39» ВАТ «ЦСК» було створено Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна Компанія"Спеціалізоване управління-39" . За майже 50 років діяльності працівниками змонтовані мільйони тонн металевих конструкцій та мільйони кубічних метрів збірних залізобетонних конструкцій об'єктів промислового і цивільного призначення. їхня географія надзвичайно широка. Окрім Рівненської і Волинської областей (на території яких управління є базовим з монтажу металоконструкцій), такі роботи виконувалися на територіях Львівської (Роздільське ВО «Сірка»), Івано-Франківської (Калуш, ЗАТ «Лукор»), Запорізької (АТ «Славутич»), Черкаської (ВАТ «Азот»), Київської (АТ «Оболонь»), Миколаївської (глиноземний завод), Одеської (монтаж крана-перенавантажувача фірми «Лібхерр» у морському торговому порту), Донецької (монтаж вібротурбін на ВЕС), Кіровоградської (Долинськ) та в багатьох інших областях України, а також у містах Республіки Білорусь і Російської Федерації. Зокрема у м. Київ за участі "СУ-39" було проведено монтаж монументальної скульптури "Батьківщина-Мати" , яка розташована на правому березі Дніпра на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.